משלוחים עד הבית ! 
לשירות והזמנות
03-5012898

קונסולת משחק Nintendo Switch OLED 64GB צבע שחור לבן

מכירה מוקדמת

החבר החדש במשפחה -  Nintendo Switch (דגם OLED), הקונוסלה החדשה כוללת מסך  בגודל 7-אינצ', מעמד רחב מתכוונן, מעגן עם שקע LAN, זיכרון פנימי 64GB, ושמע משופר.
 
 קולקציית מוצרי Nintendo Switch צפויה לקבל בקרוב תוספת חדשה ומשמעותית: חברת Nintendo מכריזה היום על קונסולה חדשה, דגם OLED, שתושק ב- 8 באוקטובר 2021, ותאפשר לשחקנים בכל הרמות ליהנות מדרך נוספת לשחק ולצרוך את מגוון התוכן של Nintendo.
 
ל- Nintendo Switch (דגם OLED) מימדים דומים לקונסולה המוכרת, עם מסך OLED גדול וצבעוני יותר, בגודל 7", בעל צבעים חיים וניגודיות גבוהה. הקוסנולה כוללת רגלית העמדה מתכווננת למצב שולחני, עמדת עגינה חדשה ומשופרת בעלת חיבור רשת (LAN) פיזי לטובת משחק מקוון יציב, נפח אחסון פנימי של 64GB ורמקולים מובנים לסאונד משופר במצב נייד או שולחני. כמו דגמי Nintendo Switch הקודמים גם הדגם החדש יאפשר לשחקנים לשחק על גבי הטלוויזיה ולחלוק את הג'וי-קונים (Joy-Con) עם חבריהם לטובת משחק מרובה-משתתפים מהנה וממש כמו קונסולות ה- Nintendo Switch וה- Nintendo Switch Lite גם דגם ה- OLED ניתן לנשיאה לכל מקום כדי ליהנות ממגוון אפשרויות משחק. כמו כן, לדגם החדש יהיו זמינים גם אביזרים כמו נרתיק נשיאה ומגן מסך.
 
קונסולת Nintendo Switch (דגם OLED) תושק בעולם ובישראל ב-8 באוקטובר 2021, לצד השקת Metroid Dread, המשך ישיר ל-Metroid Fusion והוא הכותר החדש בסאגת מטרויד הדו מימדית שהחלה עם המשחק המקורי על קונסולת ה-NES. עם מסך ה-OLED הבהיר והצבעוני, היציאה להרפתקאה האינטרגלקטית הבאה של ציידת הראשים סאמוס אראן (Samus Aran) תרגיש אף יותר עוטפת מבעבר.
 
ה- Nintendo Switch (דגם OLED) יספק למשתמשים חוויות משופרות בכל שלושת מצבי המשחק:
 
 • מצב טלוויזיה: מקמו את קונסולת נינטנדו סוויץ' (דגם OLED) שלכם בעמדת העגינה, כדי לשחק משחקי סוויץ' על גבי הטלוויזיה. על ידי שימוש בחיבור הרשת (LAN) הפיזי, משתמשים יכולים להנות מדרך נוספת להתחבר לרשת במצב טלוויזיה.
 
 • מצב שולחני: פתחו את הרגלית בגב הקונסולה והשתמשו במסך הקונסולה כדי לשחק משחקים מרובי משתמשים תוך שימוש בשני הג'וי-קונים (Joy-Con) הכלולים, היישר מהקופסא. הרגלית המתכוונת הרחבה  מספקת יסוד עמיד ומוצק. היא גם מאפשרת לשחקנים להטות את הקונסולה בטווח רחב יותר לטובת זוויות צפיה טובות יותר, כך שקל יותר לראות את המסך.
 
 • מצב נייד: משתמשים יוכלו להביא את הקונסולה לאן שיחפצו במצב נייד ולשחק משחק מקומי* או מקוון** עם חברים. מסך ה-OLED בגודל 7" יספק צבעים חיים וניגודיות גבוהה.
 
קונסולת Nintendo Switch (דגם OLED) תהייה זמינה לרכישה בשני צבעים:
 
 • צבע לבן, המגיע עם ג'וי-קונים לבנים וקונסולה שחורה עם עמדת עגינה לבנה.
 • בצבעי אדום נאון/כחול נאון, המגיעים עם ג'ויקונים בצבעי כחול-אדום, קונסולה שחורה ועמדת עגינה שחורה.
 
כל הג'וי-קונים הקיימים עבור Nintendo Switch תואמים לדגם החדש.
בנוסף, Nintendo Switch (דגם (OLED) מתאים לכל ספריית משחקי Nintendo Switch הקיימת.
תאריך השקה משוער : 8.10.2021
1 מגוון ענק
2 שרות אישי ואדיב
3 מוצרים איכותיים
4 מחירים מעולים
5 למעלה מ-30 שנות מוניטין!
כמות
₪1,799 1,699


 
 
 

לקוחות שרכשו מוצר זה התעניינו גם במוצרים אלה:

 • רב משחק מהודר
  רב משחק מהודר יצירה

  ₪59
  ₪69
 • 100 כדורים צבעוניים
  100 כדורים צבעוניים

  ₪69
  ₪79
 • LEGO FRIENDS - מגרש משחקים לחיות 41698
  LEGO FRIENDS - מגרש משחקים לחי..

  ₪99
  ₪119
 • משחק תפיסת דגים כולל 45 דגים
  משחק תפיסת דגים כולל 45 דגים

  ₪59
  ₪69