משלוחים עד הבית !
לשירות והזמנות
03-5012898

FIFA 22

PS5

FIFA 22 מבית EA SPORTS  ב-PlayStation 5 ו-Xbox Series X|S דוחף את המשחק קדימה, עם HyperMotion, טכנולוגיית משחקים פורצת דרך מהדור הבא, שמשדרגת כל רגע על המגרש.
טכנולוגיית HyperMotion משלבת למידת מכונה עם נתוני לכידת תנועה מתקדמים בקבוצה שלמה, כדי לשפר את החוויה בכל משחק ב-FIFA 22, עם העוצמה של קונסולות מהדור הבא, וכדי להעניק את חוויית המשחק הכי מציאותית, תגובתית וזורמת שהצלחנו ליצור אי פעם.
FIFA 22 מביא עונה שלמה של חדשנות בכל מצבי המשחק; בואו ליהנות מעקביות משופרת בין הקורות עם כתיבה מחדש של השוער, שמשפרת את השליטה בעמדה הכי חשובה במגרש,
להגשים חלומות כדורגל על-ידי יצירה של מועדון מותאם משלכם וניהולו בדרך לתהילה ב-Career Mode, לקבל תמריצים על סגנון אישי עם עיצוב מחדש של חוויית המשחק ב-VOLTA FOOTBALL,
ליהנות מהופעות חוזרות של כדורגלנים בלתי נשכחים ב-FIFA Ultimate Team Heroes ולחוש את האווירה של המשחק הגדול הבא שלכם, בחוויית המשחק הכי ממשית בהיסטוריה של FIFA מבית EA SPORTS.תכונות מהלך המשחק
 
חוויית המשחק המחודשת כוללת שיפורים מהותיים, שמתבטאים בכל מצבי המשחק של FIFA 22.
כתיבה מחדש של השוער מוסיפה שליטה ועקביות לעמדה בכי חשובה במגרש, הפיזיקה החדשה של הכדור בונה מחדש כל מסירה, בעיטה והבקעה, והריצה המתפרצת מאפשרת להרגיש את התאוצה של השחקנים הכי מהירים במשחק.
 

 • כתיבה מחדש של השוער – מערכת שוער חדשה מביאה רמת אינטליגנציה חדשה לקו ההגנה, ומאפרת עצירת כדור אמינה יותר וקבלת החלטות חכמה יותר בין הקורות.
  ב  -FIFA 22, אישיות מיקום השוער מעתיקה את סגנונות השוערים השונים במהלך המשחק, כדי לייצג את הרפלקסים המהירים כברק של השוערים המובילים בעולם.

 

 • פיזיקת כדור אמיתית – נתונים מהעולם האמיתי שהוזנו ב-FIFA 22 נותנים לפיזיקה של הכדור רמה חדשה של ראליזם.
  הודות לפרמטרים המותאמים, שכוללים מהירות, סיבוב, גרירת אוויר, התנגדות אוויר, חיכוך קרקע וחיכוך גלגול, כל נגיעה, מלכודת, בעיטה, וולה, מסירה וכדרור ייראו, יזוזו ויעופו כמו במציאות.

 

 • ריצה מתפרצת – ריצה מתפרצת שהיא מנגנון מחשק חדש שמשנה את הדינמיקה במצבי אחד-על-אחד, נותנת לך יותר שליטה במהלך הכדרור או ההגנה.
  אפשר להטעות יריבים ולבחור מתי לנצל את מלוא המהירות כדי להתרחק מהמגן, בעת דחיפת הקבוצה קדימה להתקפה.

 

 • טקטיקת התקפה חדשות – טקטיקת התקפה חדשות נותנות יותר שליטה במשחק של הקבוצה.
  אפשר להגדיר לקבוצה סגנונות שונים לכל מחצית של המרגש: שמרו את הכדור בחצי המגרש שלכם, וצאו להתקפה מתפרצת עם התעצמות מהירה בשטח היריב, שחקו ישירות מרחבה לרחבה או הסתדרו במגרש לפי סגנון ייחודי משלכם. 

 •  

 
 
1 מגוון ענק
2 שרות אישי ואדיב
3 מוצרים איכותיים
4 מחירים מעולים
5 למעלה מ-30 שנות מוניטין!
כמות
₪349 299


 
 
 

לקוחות שרכשו מוצר זה התעניינו גם במוצרים אלה:

 • NINTENDO SWITCH FIFA 2021 LEGACY EDITION
  NINTENDO SWITCH FIFA 2021 LEGA..

  ₪229
  ₪299
  מומלץ
 • FIFA 2020 - XBOX ONE
  FIFA 2020 - XBOX ONE

  ₪89
  ₪199
 • ג'יפ עם שלט בגודל 22 ס"מ
  ג'יפ עם שלט בגודל 22 ס"..

  ₪99
  ₪119
 • פלייסטיישן 4 PRO ו משחק FIFA 21 1TB
  פלייסטיישן 4 PRO ו משחק FIFA 2..

  ₪2,149
  ₪2,299